Yaşam

Youtube’da Reklam Nasıl Engellenir?

İstenmeyen Reklamlar Nasıl Engellenir?, YouTube Neden Sürekli Reklam Çıkıyor?, Youtube’da Reklam Nasıl Engellenir?, Detaylar yazımızda…

Youtube hesabınızda izlemek istediğiniz videolarda reklam istemeyenler için Youtube Premium reklamsız uygulaması satın alınabilir. BayiGram’dan Takipçi Satın Al kullanıcılarının ise belirledikleri videolarda reklamları kapamaları için:

  • Profil resminizin yanındaki menüden İçerik kısmına girin
  • Reklamı kapatmak istediğiniz videoyu seçin
  • Sol kısımda çıkan Para Kazanma butonuna basın
  • İşlemlerinizi kaydedin

Belli videolardaki reklamları kapattığınızda izlemek istediğiniz videolarda reklam içeriği görünmez. Youtube kanalınızda yer alan videolarınızdan para kazanmak için reklam içeriklerine yer vermeniz gerekir. Videolarınızın içeriği özgün ve kaliteli olmalı abone sayınız yükselmelidir. Kazancınızın yüksek olması abone sayınızın ve beğeni sayınızın yüksek olmasına bağlıdır. Takipçi hilesi işlemi yapmak isteyen kullanıcılar internet üzerinden farklı uygulamaları kullanarak videonun sadece sesini cihazlarına indirebilirler.

İstenmeyen Reklamlar Nasıl Engellenir?

Karşınıza çıkan alakasız reklamları engellemek için uygulama üzerinde yer alan Ayarlar sekmesinden Gizlilik ve Güvenlik ayarlarınızı açıp reklam içeriğini kapalı konuma getirebilirsiniz. Youtube videolarını reklamsız izlemek isteyen kullanıcılar içim Premium paketlerini tercih edebilirsiniz. İndirme özelliği açık olan videoları tiktok beğeni satın al seçeneği ile cihazınıza kalıcı olarak kaydedebilirsiniz. Youtube kanalınızda kazanç sağlayacağınız en önemli kriter reklamlardır. Firmalar ile reklam anlaşmaları yaparak kazancınızı artırabilirsiniz.

YouTube Neden Sürekli Reklam Çıkıyor?

Youtube uygulaması içerik olarak hak sahibi olmadığınız video paylaşımlarına reklam yerleştirilmesini sağlayabilir. Youtube da en önemli gelir kaynağı reklamlardır. Yapmış olduğu reklam anlaşmalarını videoların içerisine yerleştirme hakkına sahiptir.

YouTube Reklam Ayarları Nasıl Yapılır?

Youtube Studio üzerinden oturumunuzu açıp Ayarlar sekmesine giriş yapın. Reklam Türleri kısmından videolarınızda kullanılmasına izin vereceğiniz reklam biçimleri ve türlerini seçiniz. İşleminizi kaydettiğinizde yayınladığınız videolarda seçtiğiniz reklam türleri Youtube tarafından kullanılacaktır. Videolarınızın içeriği özgün ve hitap ettiğiniz kitleye hitap edilebilir olmalıdır.

Kanalınızda abone sayınız yüksek olursa izlenme oranınız ve kazancınız da yüksek olacaktır. Abone sayınızı hızla artıracağınız gerçek kullanıcılardan oluşan Youtube abone paketlerine buy youtube shorts views Youtube panelinden 45 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Ömür boyu garantili abone paketleri ile kanalınızın popülerliğini artırabilir avantajlı indirimler ile istediğiniz paketi güvenle satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir